Hoe wil je ons
bereiken?

Chat starten whatsapp icon WhatsApp openen

Ontmoet ons energieke team

Daniëlle van der Ploeg

Algemeen directeur

danielle@powercompany.nl

Manfred Bos

Operational & sales manager

manfred@powercompany.nl

Ruud Dijkstra

Adviseur werving & selectie

ruud@powercompany.nl

Tessa Schippers

Adviseur werving & selectie

tessa@powercompany.nl

Jannie Zwiers – Hofman

Senior klantmanager

jannie@powercompany.nl

Angelique Oldenhuizing

Senior klantmanager

angelique@powercompany.nl

Irene Moesker

Senior klantmanager

irene@powercompany.nl

Laura van Heijningen

Commercieel medewerker binnendienst

laura@powercompany.nl

Alie Bruining

Frontofficemedewerker

alie@powercompany.nl

Sibel Roberts – Arslan

Backofficemedewerker

sibel@powercompany.nl

Daphne Vloo

Ondersteunend backofficemedewerker

daphne@powercompany.nl